PAYLAŞIMCIYIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIMCIYIZ

Paylaşmak Güzeldir

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alonso: "Bırakmayı düşünürüm"

YazarMesaj
GXRAL
Administratör
Administratör
GXRAL

Erkek
İş/Hobiler : Database

Alonso: "Bırakmayı düşünürüm" Empty
MesajKonu: Alonso: "Bırakmayı düşünürüm"   Alonso: "Bırakmayı düşünürüm" EmptyC.tesi 27 Ara. 2008, 15:15

Uluslararası Otomobil Federasyonu'nun (FIA) geçtiğimiz Ekim ayında Formula 1'de yarışan her takıma standart motor getirmesiyle ilgili açıkladığı projeye, İspanyol pilot Fernando Alonso'dan sert tepki! Alonso, her takıma standart motor getirilirse Formula 1'de yarışmayı bırakabileceğini söyledi.

"Eğer böyle bir girişimde bulundularsa, bu son nokta olur ve bırakmayı düşünürüm. 2005 yılında 1.000 beygir gücünde V10 motoruyla yarıştım. Sürücü için tarif edilemez derecede heyecan verici bir olaydı. Bu projeyle eskiye döneriz" diyen Alonso, Renault takımıyla 2005 ve 2006 yıllarında şampiyonluk yaşamıştı.

Yeni sezonda hedefinin yine şampiyonluk olduğunu belirten İspanyol yarışçı, "Şampiyonluğu düşünmekten kendimi alamıyorum. Bu benim en büyük hedefim ve gayet açık duruyor. Şartlara uyum sağlayabilirsem bunu başarabileceğime inanıyorum" dedi.
https://paylasimciyiz.canadian-forum.com

Alonso: "Bırakmayı düşünürüm"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferrari Alonso'ya talip
» Alonso uçak kazası geçirdi!
» Ferguson: "Türkiye'deki maçlar her zaman zordur"
» "Yeniden şampiyonluk zor"
» "Beşiktaş bizden daha tecrübeli"