PAYLAŞIMCIYIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIMCIYIZ

Paylaşmak Güzeldir

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tabata derbide oynamak istiyor

YazarMesaj
GXRAL
Administratör
Administratör
GXRAL

Erkek
İş/Hobiler : Database

Tabata derbide oynamak istiyor Empty
MesajKonu: Tabata derbide oynamak istiyor   Tabata derbide oynamak istiyor EmptyC.tesi 29 Ağus. 2009, 14:28

Beşiktaş'ın yeni transferi Tabata, duygularını anlatıp “Çok mutluyum. O kadar kişi arasında Denizli'nin beni istemesi onur verici. Beşiktaş'ın başarısı için elimden geleni yapacağım” dedi.

Beşiktaş'ın yeni 10.5 numarası Rodrigo Barbosa Tabata, mutluluktan Kartal gibi uçuyor. Siyah-Beyazlılar'ın önceki gün 8 milyon euro bonservis ücretiyle renklerine bağladığı Brezilyalı yıldız, Habertürk Gazetesi'ne konuştu. Eşiyle birlikte İstanbul'a gelen Tabata, şunları söyledi:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ben ve ailem Gaziantep'te mutluyduk. Ancak hedeflerim arasında İstanbul'da büyük bir takımda oynamak vardı. Beşiktaş'ı kendime yakın gördüm. Şimdi buradayım. Transferin gerçekleşmesinde katkısı olanlara teşekkür ediyorum. Beklentilerin büyük olduğunun farkındayım. Ben de bu beklentiyi karşılamak için her şeyi yapacağım. Mustafa Denizli'nin beni istediğini biliyorum. Bu kadar aday varken beni tercih etmeleri mutluluk ve onur verici. 10 numara görevini en iyi şekilde yapacağım.

-‘DERBİDE OYNAMAK İSTİYORUM'-

Bu sene lig yarışında Galatasaray ve Fenerbahçe de var. Beşiktaş şampiyonluk motivasyonunu iyi değerlendirmeli. Şampiyonlar Ligi'nde güçlü bir gruba düştük. Çok zevkli maçlar izlettireceğiz. Manchester'ı konuşmaya gerek yok. Herkes onların gücünü biliyor. Ama biz özellikle ilk karşılaşmada kendi sahamızda puan almak zorundayız. Her futbolcu kendisini bu ligde göstermek ister. Ben özellikle büyük maçlara daha iyi motive oluyorum. Umarım bunu gerçekleştiririm. Şimdi önümüzde Galatasaray mücadelesi var. Ali Sami Yen'de oynamayı çok istiyorum. Umarım derbide Beşiktaş formasına “Merhaba” derim. Düzenli hayatımın olması futboluma olumlu etki yaratıyor. Eşimle beraber İstanbul'da güzel günler geçireceğimize inanıyorum. Beşiktaş'ın taraftarı fantastik bir taraftar. Onlara iyi bir Tabata izlettirmek benim görevim.

-DELGADO: TABATA PATLAMA YAPACAK-

Yılan hikayesine dönen ‘dondurma' süreci sonrası Beşiktaş'ın yeni yabancı transferine olanak tanıyan Delgado, Tabata için övgü dolu ifadeler kullandı. Arjantinli yıldız, “Farklı tarzlarda oyuncularız. Ancak Tabata çok kaliteli bir
futbolcu. Gaziantepspor'da çok iyi bir performans sergilemişti. Bana göre Beşiktaş forması altında patlama yapacaktır” diye konuştu.

kaynak:sporx.com
https://paylasimciyiz.canadian-forum.com

Tabata derbide oynamak istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kasımpaşa kazanmak istiyor!
» Tabata Beşiktaş'ta
» Yetiş Tabata: 0-0